KİMDİR?

Hicri 1402 senesinin Cemazileyahir ayının 6’ncı günü Yevmu-l Ahad’da, Kırıkkale’de doğduğu ve halen yaşadığı rivayet edilir. 4 yaşında iken kendi tabiri ile ilk sürgününü, babasının bilinmez diyarlara göçüp gitmesiyle yaşadığını ve bundan sonraki hayatında kendisinin “baba” dan anladığı tek şeyin; fedakar bir “anne” olduğunu ifade etmiştir.

Bir önemi olmadığını düşündüğü eğitim hayatını herkes gibi sırasıyla takip ederek eline birkaç tane diploma geçtiğini beyan etmiştir. Eline fazladan bir diploma daha geçmekten ibaret olduğunu düşündüğünden isteksiz başladığı lisansüstü eğitimini tamamlamak için bir gayret göstermediğini de kendisi kabul etmiştir. Çok erken yaşlardan itibaren çok değişik işlerde çalışarak (tezgahtarlık, işportacılık, aktarlık, amelelik, sucuk imalatçılığı, satış temsilciliği, mağaza müdürlüğü, kameramanlık ve henüz o zamanlar fikir aşamasını da çoktan geçmiş olan bilgisayar teknik servisliği de dahil olmak üzere)“ne iş olsa yaparım” deyiminin hakkını sonuna kadar vermiştir. 2004 yılının son gününde Balıkesir Üniversitesi’nde memuriyete başlamış, 2006 yılının Ağustos ayından bu yana ise Kırıkkale Üniversitesi’nde iş yaşamına devam etmektedir.

Hayatının her döneminde bir çıkış yolu aramış, her şeyi bırakarak başını alıp gitmenin yollarını düşünmüşse de, bu yolu bulamamış; bulduysa da göze alamamıştır. Belki de başını da bırakıp gitmenin gerekliliğini yerine getirme de yeterli cesareti gösterememiştir. Hiçliğe kaçma arzusuyla yanıp tutuşsa da, kaçamayışını çeşitli mazeretlere yorarak kendini avutmuştur.

Aldanmadaki yüksek kabiliyetini kendinin en büyük mucizesi sayar ve yaşadığı son güne kadar da bu mucizeyi muhafaza edeceğini düşünür.

Copyright © 2011 – 2014. Powered by Murat Hanay. Tüm hakları saklıdır.
Bu sitede yer alan eserlerin telif hakları eser sahiplerinin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Bu site hiç bir şekilde kâr amacı gütmemekte olup, yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Bir eserin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait eserlerin siteden 24 saat içinde yayından kaldırılması garanti edilir.