Dikkat! Yangın Var…

yolalan1Sabır(sızlık)la beklediler. Nice badireler atlattılar. Kapılmadılar dünyalığın çekim gücüne. Varlıklarından sıyrılıp “bir olma” yolunda dev bir adım attılar. Bu yolun yolcuları olarak aşk ateşinin kıvılcımını çakıp yangın çıkardılar. Bize de bu yangına körükle gitmek, Uğur ve Sonay kardeşimizin çıkardığı yangını körüklemek düşüyor. Yangınınız mübarek, mutluluğunuz daim olsun.

Haydi körükçüler, tebrik listesi oluşturuyoruz.
Yangını körüklemek ve her daim aşk ile, sadakat ile, saygı ve hoşgörü ile mutluluk yoluna baş koymuş olan Uğur ve Sonay’ı tebrik etmek isteyenler, iletişim bağlantısı altında iletişim formuna adı, soyadı ve kısa tebrik mesajlarını yazabilirler. Sizden gelecek olan mesajlar bu sayfanın altında daimi olarak yayınlanacaktır.

Körükçü Başı : Murat Hanay

1.Körükçü: Engin

2.Körükçü: Nur Hanay

3.Körükçü: Osman Çavdar

 

Tarih Gönderen murathanay 5 Yorum

5 Yorum - Dikkat! Yangın Var…

 1. uğur

  Körükçü Başı, hakikaten körüklemişsin yüreğime yüreğime.Gözlerim nemlendi.Varlığından bizi esirgemediği için Yüce Yaratana şükürler olsun.Her şey için gönülden teşekkür ederim.

   
 2. Engin

  Bize de kevgir ile su taşımak düşer, siz deyin yangın söndürecek, ben deyim körükleyicilere hizmet edecek…

  Allah mutluluklarını daim etsin…

   
 3. sonay

  güzel gönlünüze yüreginize saglık.RABBİM sizlerinde yüreklerine körüklenmiş aşklar nasip eylesin gönülden teşekkür ediyorum… altın kalpli insana sevgilerimle….

   
 4. Nur HANAY

  Böyle bi yangını körüklemek ve mutlulugunuzun ömür boyunca devam etmesi için RABBİM den içten bir dua etmek için bende varım,burdayım…RABBİM ömrünüzün geri kalanını hep birlikte mutlu huzurlu geçirmesi dileklerimle…

  HAYIRLI OLSUN…

   
 5. Osman ÇAVDAR

  ALLAH MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN.HERKESEDE BÖYLE HUZUR VE MUTLULUKLAR NASİP ETSİN..

   

Yorum Yapın

Bu yazı 6.883 kez görüntülenmiştir
Copyright © 2011 – 2014. Powered by Murat Hanay. Tüm hakları saklıdır.
Bu sitede yer alan eserlerin telif hakları eser sahiplerinin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Bu site hiç bir şekilde kâr amacı gütmemekte olup, yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Bir eserin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait eserlerin siteden 24 saat içinde yayından kaldırılması garanti edilir.